משרד עורך דין
ברוכים הבאים, אורח
בבקשה התחברות או    לא זוכר את הסיסמא?
מטה
השב לפוסט
נושא חדש!
עמוד: 1
כותרת: תביעה ייצוגית
תביעה ייצוגית לפני 3 שנים, 2 חודשים  
שלום.
ברצוני לשאול שאלה בנוגע לזכויותיי בגין תשלום מס בריאות.
לאור שביתת הרופאים לאחרונה נפגעות זכויותיי לקבלת טיפול רפואי, בעצם אינני מקבלת טיפול רפואי לאור השביתית הרבות.
בתלוש המשכורת יורד לי מס בריאות באופן מלא!!!
אני מרגישה כי אני משלמת על שירות שאמור להנתן לי ולא ניתן.
האם יש אפשרות לתבוע באופן יחסי את החלק ממס הבריאות עבור ימי השביתה האחרונים. שהרי לא קיבלתי תמורה עבור זכות שאני ושאר אזרחי המדינה משלמים!!!

תודה מראש
דורית.
הקלד את הספרות כאן   
Please note: although no board code and smiley buttons are shown, they are still usable.
דורית

Reply Quote

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו שם וטלפון או חייגו טל.03-6874661
שם מלא טלפון
תגובה: תביעה ייצוגית לפני 3 שנים, 2 חודשים  
שלום רב,

זכות השביתה הנה גם כן זכות חוקית. לפיכך, השובתים מילאו אחר זכותם לקיים את השביתה ולא נראה לי שניתן להגיש תובענה נגד גוף או יחיד הפועל על פי זכויותיו, גם אם הדבר אינו נוח לזולת. לפיכך, נראה כי סיכויי תביעה כזו שואפים לאפס.

בברכה

ד"ר דוד סער, עו"ד
הקלד את הספרות כאן   
Please note: although no board code and smiley buttons are shown, they are still usable.
Reply Quote

תגובה: תביעה ייצוגית לפני 3 שנים, 2 חודשים  
אכן היא זכות חוקית, אך מתוקף השירות שהם נותנים ואזרחי המדינה משלמים על כך אני חושבת שיש כאן מקום לתבוע.
לאו דווקא את ההסתדרות הרפואית אלא את משרד האוצר על תשלום מס שאנו משלמים ולא מקבלים תמורה בעדו.
אני חושבת שזה לא תקין למנוע מתן טיפול רפואי לאדם מאחר ויש בין נותן השירות (הרופא במקרה זה) למעסיקו (גורם ממשלתי - האוצר) עימות או אי הסכמה.
קח לדוגמא את חברת המים, גם אם יש סכסוכי עבודה לא נראה לי שהעובדים יפסיקו אספקת מים לתושבים גם במקרה של סכסוך. דבר שעד היום לא קרה....

תודה בכל מקרה על תשובתך...
דורית.
הקלד את הספרות כאן   
דורית

Reply Quote

מעלה
השב לפוסט
נושא חדש!
עמוד: 1
לראש העמוד ↑